FAQ

FAQ

      1. JAKIE KORZYŚCI WIĄŻĄ SIĘ Z ZAREJESTROWANIEM SIĘ DO KLUBU? 

Każda osoba zarejestrowana do Juventus Club Varsavia zostaje bezpośrednio uznana przez Centrum koordynacyjne Juventus Club w Turynie.

Tylko za pośrednictwem rejestracji można stać się oficjalnym członkiem Naszego Klubu i być wpisanym w jego poczet.

Każda zarejestrowana osoba do Juventus Club Varsavia będzie dysponować możliwością zarządzania biletami na mecze Juve oraz możliwością uczestnictwa w spotkaniach z pierwszą drużyną w meczach lokanych i możliwością uczestnictwa w kolacjach integracyjnych w gronie członków Juve.

Ponadto każda zarejestrowana osoba otrzyma kartę członkowską Juventus Club Varsavia na bieżący rok.

 

Karta członkowska wydana bezpośrednio przez Cenrum koordynacyjne Juventus Club Fan Center, zachowująca liczne korzyści oraz zniżki w celu nabycia produktów w sklepach Juventus Store i korzystanie ze świadczonych przez Juventus F.C. i jego partnerów ;

Pierwszeństwo korzystania z dostępu do usług abonenckich;

Możliwość nabycia biletów na mecze mistrzostw oraz na mecze domowe Pucharu Włoch odbywające się na Juventus Stadium;

Pierwszeństwo w celu nabycia dostępnych biletów na mecze Juventusu w Champions League;

Wyłączna możliwość uczestnictwa w “Terzo Tempo Doc”, po meczach domowych rozegranych na Juventus Stadium;

Możliwość wyłącznego uczestnictwa w “Walkabout” przed meczami domowymi Juventusu F.C. na Juventus Stadium (obejmuje tylko mistrzostwa i mecze o Puchar Włoch);

Zniżka w wysokości 10€ na zakupy o minimalnej wartości 100€ w sklepach www.juvestore.com oraz 10% zniżki na produkty we wszystkich sklepach Juventus Store po ówczesnym okazaniu karty członkowskiej;

5% zniżki na świadczone usługi medyczne dostępne na www.jmedical.eu oraz 50% zniżki przy zakupie karty JMedical Card;

Taryfa zniżkowa Stadium Tour, JMuseum i Juventus City Tour;

Możliwość uczestnictwa w treningach pierwszej drużyny w Juventus Training Center w Vinovo, tylko w czasie dni otwartych wyznaczonych przez Juventus F.C;

Możliwość przekazania pozdrowień na wielkich ekranach Juventus Stadium w przedmeczu Mistrzostw i Tim Cup.

 

  1. JAK DŁUGO TRWA OKRES REJESTRACJI?

 

Okres rejestracji rozpoczyna się w momencie uiszczenia przewidzianej składki członkowskiej i trwa do końca sezonu sportowego, czyli do 30 czerwca każdego roku.

Na przykład: jeśli zarejestruję się do Klubu dn. 18 sierpnia 2018 r. na sezon sportowy 2018/2019, moja karta członkowska będzie ważna do 30 czerwca 2019 r.

W związku z tym okres rejestracyjny do Klubu nie trwa cały rok kalendarzowy (zatem na podstawie przedstawionego przykładu okres rejestracyjny nie trwa konsekwentnie od 18.08.2018 r. do 18.08.2019 r.)

 

  1. CZY OSOBA NIEPEŁNOLETNIA MOŻE DOKONAĆ REJESTRACJI DO KLUBU?

 

Tak, w procesie rejestracji, uzupełniając wniosek o członkostwo, należy wypełnić część związaną z wyrażeniem uprzedniej zgody jednego z rodziców lub osoby sprawującej nad nią opiekę.

 

  1. CZY MOGĘ NABYĆ BILETY NA WSZYSTKIE MECZE, W KTÓRYCH PRAGNĘ WZIĄĆ UDZIAŁ?

 

Jeśli należysz do Juventus Club Varsavia, możesz ubiegać się o bilety na każdy mecz w z góry określonym terminie. Informację o ich dostępności otrzymujemy bezpośrednio z Centrum koordynującego Juventus Club Center.

W związku z powyższym, zaleca się, aby nie dokonywać uprzednio rezerwacji transportu, bez gwarancji dysponowania biletem.

 

  1. KTO MOŻE UBIEGAĆ SIĘ O BILETY NA MECZE?

 

Tylko osoba zarejestrowana do Klubu, będąca jego członkiem może ubiegać się o bilety na mecze w obecnym sezonie sportowym.

Każda rejestracja do Klubu jest imienna i indywidualna, wobec tego osoba zarejestrowana do Klubu, może ubiegać się o nabycie danego biletu tylko dla siebie lub innej osoby zarejestrowanej. Nie może natomiast ubiegać się o bilety na przykład dla członków rodziny (żona, mąż, dzieci itd.) lub dla innych osób niezapisanych do Klubu.

 

  1. W JAKI SPOSÓB KLUB INFORMUJE CZŁONKÓW O MOŻLIWOŚCI UBIEGANIA SIĘ O BILETY?

 

Informacja o możliwości ubiegania się o bilety przekazywana jest drogą mailową lub za pomocą komunikatu opublikowanego na naszej grupie Fan Club na portalu Facebook.

 

  1. POSIADAM KARTĘ BLACK & WHITE. CZY MOGĘ ZAREJESTROWAĆ SIĘ DO JUVENTUS CLUB VARSAVIA?

 

Tak. Wszyscy posiadacze karty Black&White z upływem daty ważności po 30 czerwca 2019r., mogą dokonać darmowej rejestracji do Juventus Club Varsavia.

Na przykład: w obecnym sezonie sportowym 2018/2019, posiadacz karty Black&White ważnej do 01.07.2019r., może dokonać darmowej rejestracji do Naszego Fan Club.

 

  1. POSIADAM KARTĘ J1897. CZY MOGĘ ZAREJESTROWAĆ SIĘ DO JUVENTUS CLUB VARSAVIA?

 

Tak. Wszyscy posiadacze karty J1897 z upływem daty ważności po 30 czerwca 2019r., mogą dokonać darmowej rejestracji do Juventus Club Varsavia.

Na przykład: w obecnym sezonie sportowym 2018/2019, posiadacz karty J1897 ważnej do 01.07.2019r., może dokonać darmowej rejestracji do Naszego Fan Club.

 

      9. CZY MOGĘ BYĆ JEDNOCZEŚNIE  CZŁONKIEM  DWÓCH RÓŻNYCH JUVENTUS OFFICIAL FAN CLUB NP. JUVENTUS OFFICIAL FAN CLUB VARSAVIA I JUVENTUS OFFICIAL FAN CLUB BARCELONA?

 

Nie. Nie jest to możliwe.  Można być zarejestrowanym członkiem wyłącznie w jednym Juventus Fan Club.