Bilety

Organizacja Meczów

Organizacja wydarzeń sportowych, w których nasz Klub bierze udział we Włoszech i w Europie, w meczach domowych i na wyjeździe, wymaga szczególnej uwagi również ze strony osoby pragnącej wziąć udział w powyższych wydarzeniach. W celu usprawnienia całego procesu zamawiania biletów, naszej pracy oraz krótkiego czasu oczekiwania na bilety, prosimy Was o przestrzeganie nieskomplikowanych, a bardzo istotnych zasad wymienionych poniżej:

Pragniemy przypomnieć, iż po wydrukowaniu biletu nie będzie możliwości jego anulowania lub dokonania zmiany nazwiska. W związku z czym, rezerwujemy bilet tylko wtedy, gdy mamy pewność, że możemy uczestniczyć w danym meczu.

 

Mecze domowe

Przy sprawdzaniu dostępności biletów, prosimy o zapoznanie się z aktualnym wykazem danych dotyczących godzin i dat na poszczególne mecze, umieszczonych na naszej stronie. Ma to związek z możliwością zmian, również na krótko przed terminem meczu.

W celu dokonania rezerwacji biletów należy wysłać do nas wiadomość na adres email: info@juventusclubvarsavia.com,  zamieszczając poniższe informacje:

 

 • IMIĘ,
 • NAZWISKO,
 • MIEJSCE I DATA URODZENIA ,
 • NUMER TELEFONU OSOBY KONTAKTOWEJ
 • WYBRANY SEKTOR NA STADIONIE

 

Rezerwacja biletu, zostanie potwierdzona tylko i wyłącznie po opublikowaniu oficjalnego komunikatu o jego dostępności.

Jeżeli chcesz mieć większą szansę na uczestniczenie w wydarzeniach sportowych, warto nabyć Kartę Kibica (w celu uzyskania dodatkowych informacji kliknij tutaj)

Napisz do nas już teraz, a my odpowiemy na wszystkie pytania!

Poniżej znajdziesz mapę wszystkich sektorów Juventus Stadium. Prosimy o zapoznanie się z nią :

Istnieje również możliwość zapoznania się z cenami na mecze domowe w każdy wtorek lub czwartek, w tygodniu poprzedzającym dany mecz,  bezpośrednio przez oficjalną stronę  juventus.com, w sekcji bilety.

Czy dzieci poniżej 6 roku życia płacą za bilet?

Spółka FC Juventus zastrzega sobie prawo przyznania, według własnego uznania,  nieodpłatnego wstępu dziecka poniżej szóstego roku życia pod opieką osoby dorosłej, bez gwarancji  miejsca siedzącego. Osoba dorosła jest zobowiązana do opłacenia biletu oraz bierze całowitą odpowiedzialność za dziecko.

Dla ogólnej orientacji przedstawiamy tabelę cen biletów z minionego sezonu na Juventus Stadium. Fascia A oznacza mecze z klubami: Inter, Roma, Napoli, Milan,Torino. Fascia B oznacza mecze z klubami Lazio i Fiorentina, podczas gdy Fascia C/D oznacza mecze z pozostałymi klubami – tam ceny zmieniają się w zależności od wyników meczów w trakcie sezonu.

Uwaga: ceny przedstawione w tabeli są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

 

Mecze na wyjeździe we Włoszech

Jeżeli chodzi o możliwość uczestniczenia w meczach wyjazdowych we Włoszech,  dostępność biletów jest zawsze duża, a organizacja zagwarantowana. W celu zdobycia biletów na mecze  wyjazdowe, należy być członkiem Klubu (w celu uzyskania dodatkowych informacji kliknij tutaj). Wyjątkiem mogą być  informacje udostępniane przez Osservatorio Nazionale delle Manifestazioni Sportive- Instytut koordynujący imprezy sportowe , które zostaną przekazane na naszej oficjalnej stronie, na grupie Facebook Juventus Official Fan Club Varsavia lub stronie FB Juventus Fan Club Varsavia.

Dlatego jest bardzo ważne, aby przed każdym wydarzeniem sportowym, zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na naszej oficjalnej stronie lub skontaktować się z nami drogą mailową, bądź telefonicznie.

Mecze wyjazdowe stanowią bardzo ważną część działalności naszego Stowarzyszenia, ponieważ pozwalają na wzmocnienie naszej Wielkiej Rodziny oraz pozwalają przeżyć niezapomniane chwile w gronie ludzi z tą samą pasją.

Aby wziąć udział

w meczach wyjazdowych, należy wysłać na adres email info@juventusclubvarsavia.com następujące informacje:

 • IMIĘ,
 • NAZWISKO,
 • MIEJSCE I DATA URODZENIA ,
 • NUMER TELEFONU OSOBY KONTAKTOWEJ

 

Mecze domowe Ligi Mistrzów

W celu wzięcia udziału w klubowych rozgrywkach Ligi Mistrzów na Juventus Stadium, należy być członkiem Juventus Offical Fan Club Varsavia. Tylko w ten sposób masz  szansę na  udziału w rozgrywkach Champions League. Zgłoszenie chęci udziału w rozgrywkach, powinna zostać nam zgłoszona, jak najszybciej po ogłoszeniu przez nas dostępności biletów na jednym z naszych oficjalnych kanałów.

W przypadku rozgrywek Ligi Mistrzów, zarówno w meczach domowych, jak i wyjazdowych, Karta Kibica nie jest wymagana

Aby wziąć udział w rozgrywkach Champions League, należy wysłać na adres email info@juventusclubvarsavia.com następujące informacje:

 • IMIĘ,
 • NAZWISKO,
 • MIEJSCE I DATA URODZENIA ,
 • NUMER TELEFONU OSOBY KONTAKTOWEJ

Radzimy zapoznać się z cenami każdego meczu domowego Champions League,  bezpośrednio przez oficjalną stronę  juventus.com , w sekcji bilety.

 

Wyjazdowe mecze Ligi Mistrzów

Wyjazdowe mecze Ligi Mistrzów są przeznaczone tylko i wyłącznie dla naszych członków, a informację o dostępności biletów, przekazywane są maksymalnie w ciągu 2 dni od momentu, w którym ogłoszono datę i miejsce rozgrywki. Karta Kibica nie jest wymagana.

Aby wziąć udział w wyjazdowych rozgrywkach Ligi, należy wysłać na adres email info@juventusclubvarsavia.com następujące informacje:

 • IMIĘ,
 • NAZWISKO,
 • MIEJSCE I DATA URODZENIA ,
 • NUMER TELEFONU OSOBY KONTAKTOWEJ

Puchar Włoch

Jeżeli chodzi o możliwość uczestniczenia w meczach o Puchar Włoch,  dostępność biletów jest zawsze duża, z możliwością znalezienia miejsca w każdym sektorze Juventus Stadium oraz w bardzo przystępnej cenie. Polecamy te rozgrywki dla osób pragnących przeżyć piłkarskie emocje, w spokojnej atmosferze sportowej rywalizacji, wraz z rodziną, bądź przyjaciółmi.

Aby wziąć udział w rozgrywkach o Puchar Włoch, należy wysłać na adres email info@juventusclubvarsavia.com następujące informacje:

 • IMIĘ,
 • NAZWISKO,
 • MIEJSCE I DATA URODZENIA ,
 • NUMER TELEFONU OSOBY KONTAKTOWEJ